ХРИСТИНА І РОМАН

Дякуємо, Сашкові за неймовірні фото нашого весілля! Весілля було у дощову погоду, але це не завадило зробити просто мега-позитивні фото. Усім молодятам рекомендую послуги Сашка! P.S. Я дуже примхлива дівчина, але Саша знайшов підхід до нашої пари, з ним було легко працювати та невимушено+дуже весело)

КАТЯ І САША

Саша, щойно подивились фото і сказати, що нам подобається, це не сказати нічого! Ми просто в захваті, в ейфорії і тд! І з кожною фотосесією вони ще кращі! Дякуємо, що так вмієш передати справжні емоції!

ІРА І ІГОР

Ой, вибрати весільного фотографа зараз нелегко, адже стільки пропозицій... Але щось таки "зачепило", переглядаючи світлини Саші, читаючи коментарі. Я привикла довіряти інтуїції, і цього разу вона вкотре не підвела)) Ми з чоловіком дуже задоволені як процесом роботи, так і результатом. Саша професіонал і приємна людина. Затишна атмосфера, яка утворюється в його присутності, лише допомагає розслабитись і насолоджуватися щасливими моментами. Ще раз дякуємо за чудову фотокнигу та незабутні емоції, збережені на фото!

ОКСАНА І СЕРГІЙ

Хочемо подякувати з чоловіком Саші за чудову весільну фотосесію. За отримання море позитивних емоцій і "живих "світлин. Саша майстер своєї справи, а головне добра і життєрадісна людина. Отже, бажаємо натхнення в роботі і креативних ідей!

 

АЛЬОНА І МАР'ЯН

Получили свои свадебные фото - это что-то невероятное!

Мы просто окунулись в эмоции того дня, столько удачных кадров, на которых запечатлены настолько искренние и счастливые моменты, что глядя на них просто не можешь поверить что это был именно наш день) 
Безумно понравилось, что не было «языкового барьера», я все таки девушка из Минска и переживала))) особенно было приятно как ты, Саша, успокаивал и подбадривал, когда у меня перехлёстывали эмоции и опаздывал жених .
А фото с досъемки - это просто сказка! Я не могу определиться что хочу напечатать))) они просто волшебные! А то что ты показал мне скалы довбуша, этот экстрим, который мы пережили- это идеальное завершение свадебных эмоций! Мы в восторге! Надеюсь что это не последняя наша совместная работа! Спасибо тебе!

 

КАТЯ І ДІМА

Переглядаю вкотре фотографії із захватом - кожна важлива мить - зафіксована, кожна емоція - підловлена.

Ми щасливі і щиро вдячні, що саме ти став частинкою нашого весілля і зберіг цей неповторний день назавжди!

 

ЮЛЯ І ТАРАС

Дякуємо Сашкові за його класну роботу і купу незабутніх спогадів, які ми отримали усього навсього за годину часу)))
З тобою себе почуваєш дуже комфортно та легко на фотосесії, поводишся відкрито не приховуючи емоцій. Завдяки такій дружній атмосфері фото получаються живі, динамічні та щирі.
Навіть люди, які не дуже полюбляють фоткатись (такі як хлопці;) розкриваються з нової сторони і показують класний результат!

Від імені нашої сім`ї велика подяка, ми кайфанули від процесу та отриманого результату )
До нових зустрічей