ХРИСТИНА І РОМАН

Дякуємо, Сашкові за неймовірні фото нашого весілля! Весілля було у дощову погоду, але це не завадило зробити просто мега-позитивні фото. Усім молодятам рекомендую послуги Сашка! P.S. Я дуже примхлива дівчина, але Саша знайшов підхід до нашої пари, з ним було легко працювати та невимушено+дуже весело)

КАТЯ І САША

Саша, щойно подивились фото і сказати, що нам подобається, це не сказати нічого! Ми просто в захваті, в ейфорії і тд! І з кожною фотосесією вони ще кращі! Дякуємо, що так вмієш передати справжні емоції!

ІРА І ІГОР

Ой, вибрати весільного фотографа зараз нелегко, адже стільки пропозицій... Але щось таки "зачепило", переглядаючи світлини Саші, читаючи коментарі. Я привикла довіряти інтуїції, і цього разу вона вкотре не підвела)) Ми з чоловіком дуже задоволені як процесом роботи, так і результатом. Саша професіонал і приємна людина. Затишна атмосфера, яка утворюється в його присутності, лише допомагає розслабитись і насолоджуватися щасливими моментами. Ще раз дякуємо за чудову фотокнигу та незабутні емоції, збережені на фото!

ОКСАНА І СЕРГІЙ

Хочемо подякувати з чоловіком Саші за чудову весільну фотосесію. За отримання море позитивних емоцій і "живих "світлин. Саша майстер своєї справи, а головне добра і життєрадісна людина. Отже, бажаємо натхнення в роботі і креативних ідей!

 

АЛЬОНА І МАР'ЯН

Получили свои свадебные фото - это что-то невероятное!

Мы просто окунулись в эмоции того дня, столько удачных кадров, на которых запечатлены настолько искренние и счастливые моменты, что глядя на них просто не можешь поверить что это был именно наш день) 
Безумно понравилось, что не было «языкового барьера», я все таки девушка из Минска и переживала))) особенно было приятно как ты, Саша, успокаивал и подбадривал, когда у меня перехлёстывали эмоции и опаздывал жених .
А фото с досъемки - это просто сказка! Я не могу определиться что хочу напечатать))) они просто волшебные! А то что ты показал мне скалы довбуша, этот экстрим, который мы пережили- это идеальное завершение свадебных эмоций! Мы в восторге! Надеюсь что это не последняя наша совместная работа! Спасибо тебе!

 

КАТЯ І ДІМА

Переглядаю вкотре фотографії із захватом - кожна важлива мить - зафіксована, кожна емоція - підловлена.

Ми щасливі і щиро вдячні, що саме ти став частинкою нашого весілля і зберіг цей неповторний день назавжди!